Volvo C303/TGB11

Volvo C303 yra originalus 4 ratais varomas Volvo visureigis.

Tai ne tik keturiais ratais varoma transporto priemonė, bet ir visureigis tikrąja to žodžio prasme. Tai automobilis galintis kopti stačiais šlaitais, skrosti griovius, važiuoti smėliu, pelkėtomis vietovėmis, dideliais akmenimis ir kirsti užlietus kelius.

Pagamintas septintajame dešimtmetyje Švedijos kariuomenės reikmėms, o dabar visiškai restauruotas mūsų dirbtuvėse nuotykiams!Volvo C304/TGB13

Iš pradžių tai buvo greitosios pagalbos automobilis Švedijos pajėgoms. Šis mažas sunkvežimis yra tvirta 6×6 transporto priemonė, kurios praktiškai neįmanoma sustabdyti.

Tikrai ne lenktynininkas, jis ramiu tempu nugabens jus į norimą vietą ir galėsite mėgautis visais patogumais kabinoje, kurioje įrengta lova, virtuvė ir visa reikalinga įranga patogiems stovyklavimo nuotykiams.

Volvo Tankhunter/TGB1111

Dėl unikalios atviro stogo konstrukcijos šis automobilis suteikia nepakartojamą vairavimo patirtį, leidžiančią visapusiškai mėgautis aplinka ir visureigio įspūdžiais.

Turėdamas tvirtą 4×4 pavaros sistemą, „Tankų medžiotojas” gali įveikti net sudėtingiausius reljefus. Didelė prošvaisa ir patvari pakaba leidžia lengvai įveikti akmenis, purvą ir stačias įkalnes.

Suzuki Vitara

Mūsų pirmasis visureigis. Viskas prasidėjo nuo mūsų mažosios „Suzie”.
Tai nuostabus ir labai pajėgus mažas automobilis, jis daugiausia naudojamas kaip pagalbinė transporto priemonė mūsų ekspedicijos metu ir neabejotinai yra vienas smagiausių automobilių važinėti miško keliukais.
Įrengtas su keliais bekelės priedais, jis yra tikras mažas kalnų ožys, kuris jūsų veide sukels plačią šypseną.
O vasarą – mėgaukitės kabrioletu ir vėju plaukuose!

KONTAKTAI     

DIRTLAND.LT

KONTAKTAI     

DIRTLAND.LT

Logistikos g. 20, Vilnius

Darbo laikas:

IV-VII 12:00 – 20:00

Įm. rekvizitai:

Įm. pavadinimas: UAB Pamišęs kemperis
Įm. kodas: 305750806
PVM kodas: LT100014051912

Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
Fill out this field
Fill out this field
Meniu